مشاوره حضوری

مشاوره حضوری

گاهی ارتباط و صحبت حضوری با فردی که مشکل حقوقی شما را کاملا درک کرده و می تواند اطلاعات مناسبی را در آن خصوص در اختیار شما قرار دهد به میزان بسیار زیادی راهگشا خواهد بود. شما با رزرو وقت مشاوره حضوری با وکلا یا مشاوران مجرب موسسه حقوقی داوری پلاک دادیار  می توانید در تمامی مسائل حقوقی  مربوط به حقوق خانواده، پرونده های کیفری، ثبتی، پرونده های مربوط به روابط کارگر و کارفرما، عقود و معاملات و املاک و قراردادها همچنین پرونده های مالیاتی و شهرداری و ده ها مسئله دیگر تا حدودی مشکلات حقوقی خود را برطرف نمایید. با مراجعه حضوری با وکلا یا مشاوران موسسه هزینه مشاوره با وکیل از مبلغ حق الوکاله حذف خواهد شد.

مشاوره حضوری طلاق و مشاوره حضوری بعد از طلاق

یکی از بزرگترین معضلات در خانواده ها مسئله طلاق است که نه تنها در خانواده بلکه در اجتماع نیز بازتاب خوبی ندارد. مبحث طلاق بیشترین مشکل را برای زوجه ( خانم ) در محل زندگی، محل کار و…. را ایجاد می کند. در مورد طلاق بیشتر به مواردی برخورد می کنیم که به علت دخالت بی جای خانواده های دو طرف و جانبداری یکطرفه از فرزاندان خود بدون فکر به عواقب آن به وجود آمده اند. از دیگر طلاق ها می توان به خیانت یکی از طرفین، شکاک بودن، عدم توانایی بارداری یکی از طرفین، اعتیاد و… اشاره کرد. اکثر زوجین که با مشکلاتی از این قبیل مواجه هستند به احکام طلاق آگاهی ندارند و بدون مشاوره گرفتن از کسی که به علم احکام قضایی و حقوقی وارد است اقدام به شکایت از طرف مقابل میکنند و خود را بیشتر گرفتار می کنند.

 

برای رزرو وقت بابت مشاوره حضوری در مورد طلاق با شماره ۷۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

نقش مشاوره حضوری قبل از طلاق در مورد فرزندان

یکی از بخش های مهم در طلاق بحث فرزندان است که میتوان با مشاوره حضوری این مشکل را حل نمود.

در طلاق ها اشخاصی که بیشتری آسیب را متهمل می شوند فرزندان هستند، این آسیب ها میتواند بعد روحی و راونی داشته باشند که به شدت در آینده فرزدان تاثیر خواهد گذاشت. از این رو بهتر است قبل از اقدام به طلاق یا بحث در مورد آن در فضای خانواده یک مشاوره حضوری را با یک مشاوران یا یک وکلای پایه یک داشته باشید تا در مورد صدماتی که به فرزندان وارد می شود آگاه شوید. البته طلاق برای زوجینی که دارای فرزند نمی باشند بسیار راحت تر است.

شروع به تایپ کنید و برای جستجو Enter را فشار دهید