تهران - خیابان وزرا - کوچه یکم - پلاک 12 طبقه 2
02172231

درباره ما

موسسه بین المللی حقوقی و داوری پلاک دادیار

با ما مشکلات حقوقی خود را در سریع ترین و به بهترین شکل به پایان برسانید.

موسسه بین المللی حقوقی و داوری پلاک دادیار ابتدا فعالیت های خود را نزدیک به یک دهه در قالب دفترحقوقی آغاز نمود که تا سال ۱۳۹۲ مشتمل بر وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی، شهرداری و همچنین کلیه خدمات مشاوره ای وکالت و داوری ارائه می گردید. پس از آن در آغاز دومین دهه فعالیت، گروه تحت عنوان موسسه حقوقی پلاک دادیار تداوم پیدا نمود و با ثبت آن در اداره ثبت شرکتها شکل رسمی به خود گرفت. موسسه حقوقی پلاک دادیار همواره در تلاش است با استفاده از امکانات روز دنیا گامی موثر در زمینه ارتقای سطح دانش حقوقی جامعه و گسترش فرهنگ استفاده از متخصصین حوزه های مختلف حقوقی برداشته و به یاری ایزد منان بیش از پیش شاهد موفقیت در این حوزه باشد.

گروه وکلای موسسه پلاک دادیار با تکیه بر دانش، تخصص و سابقه کاری و اجرایی موثر و همچنین تسلط کامل بر قوانین و مقررات کشور عزیزمان ایران در راستای احقاق حقوق موکلین از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد. امری که بی شک علت اصلی اعتماد و اطمینان مراجعین و موکلین ما بوده است.

توجه: در صورت بروز هر گونه پرسش یا ثبت شکایات نسبت به ارائه خدمات مربوطه از سوی موسسه حقوقی پلاک دادیار، لطفا به صورت حضوری به نشانی موسسه مندرج در صفحه تماس با ما مراجعه نمائید.

فرآیند کار

آنچه که در روند اخذ طلاق توافقی بدان نیاز دارید، کاملا ساده و سریع است.

۴ - اتمام کار

در نهایت، خواسته شما را به صورت قانونی عملی کرده و شما را به هدف دلخواهتان می رسانیم.

۳ - اجرای روال اداری

با توجه به پیچیدگی یا روان بودن پرونده، امور اجرایی را ما از سوی شما و برای اخذ نتیجه انجام می دهیم.

۲ - مشاوره و ارائه راه حل

بر اساس نیازهای تان، ما پرونده شما را بررسی و به شما بهترین راه حل را ارائه می دهیم.

۱ - با ما تماس بگیرید

از طریق سامانه های ارتباطی 02172231، به سادگی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.